firmy | brodnica
Strona internetowa www.brodnica.oinfo.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję
Piątek, 18 Wrzesień 2020 Imieniny: Irma, Józef, Irena, Stanisław, Stefania
 • panele fotowoltaiczne toruń, solary, fotowoltaika
 • O PORTALU

  Brodnicki Serwis Gospodarczy to regionalny serwis informacyjno - gospodarczy dla mieszkańców, przedsiębiorców i turystów odwiedzających stolicę pojezierza brodnickiego.

  Serwis powstał w celu swobodnego przepływu informacji o firmach działających na terenie Miasta Brodnica i okolicznych miejscowości.

  Mam nadzieję, że prezentacja działalności lokalnych firm brodnickich skutecznie wpłynie na rozwój gospodarczy regionu.

   

  Zapraszam do aktywnego korzystania z serwisu.

   

  Polityka prywatności

   

  Mając pełną świadomość zaufania, jakim użytkownicy obdarzają Brodnicki Serwis Gospodarczy www.brodnica.oinfo.pl, zdając sobie sprawę z odpowiedzialności za ochronę prywatności Użytkowników oraz realizując postanowienia ustawy o ochronie danych osobowych, postanawiamy wprowadzić następującą Politykę Prywatności.

   

  Niniejszy dokument stanowi świadectwo dostrzegania przez Serwis  problemów ochrony prywatności w Internecie. Poniższa Polityka prywatności zawiera zasady zbierania i rozpowszechniania informacji o klientach, obowiązujące w Serwisie .

  Serwis ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o Użytkownikach do niezbędnego minimum wymaganego do świadczenia usług Serwisu na najwyższym poziomie. Dane Użytkowników nie są udostępniane w żaden inny sposób, niż to wynika z celu Serwisu oraz zakresu udzielonej zgody i oświadczeń, informacji i danych o Użytkownikach jakimkolwiek innym podmiotom trzecim bez podstawy prawnej nakazującej takie działanie. Przekazanie ww. informacji następuje wyłącznie na żądanie uprawnionych do tego organów państwa, w szczególności po przedstawieniu stosownych dokumentów potwierdzających potrzebę posiadania tych danych do prowadzonych postępowań.

   

  Serwis zapewnia Użytkownikom realizację uprawnień wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych, w szczególności Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania i żądania ich usunięcia.

   

   

  *Właściciel portalu zastrzega, że  nie ponosi odpowiedzialności związanej z wykorzystaniem materiałów zamieszczonych w serwisie i nie odpowiada za żadne szkody wynikłe z powodu nieaktualnych wiadomości, bądź błędów w dostępnych materiałach, w tym także w ogłoszeniach.
   
   
  stat4u